O mě

Zabývám se propojením mezi rozdílnými světy ve všech oblastech.  Obchodních ( Finance, smlouvy, investice, obchody, turismus, tlumočnické služby, průvodce); Sociálních (přátelství, vztahy, manželství atd.);  Duchovních ( porozumění islámu a náboženství, spojitost mezi různými přesvědčeními, duchovními cestami, vztah s Bohem. Výuka islámu pro muslimy i nemuslimy); Naučné ( výuka arabského jazyka, Koránu, islámské teologie i jiné...)

Vzdělání

2008 Jazykový institut

islamic university in Medina

2010 Střední škola

islamic university in Medina

2014 - 2020 Bakalářské studium

Mezilidských vztahů

Teologie 

Islamic university of Medina

Od roku 2015 také aktivní tlumočník, cestovní ruch na a z blízkého východu. Překladatel, učitel arabského jazyka, učení islámu.

Zkušenosti

 Leden 1997

Ukončení střední školy technického zaměření

Únor 1998

Prvotní seznámení s arabským světem v podobě setkání s arabsky mluvícími lidmi

Červen 2000

Přijetí učení Božího dle proroka Muhammeda, mír s ním a hlubší zájem o arabský jazyk, kulturu a arabský svět

2001

Cesta do Tunisu a seznámení se s místní kulturou a lidmi

2002

Cesta do Libye

Počátek roku 2003 

Zaměstnán v islámské nadaci v Praze (provozní pracovník)

Koncem roku 2003

Cesta do Saúdské Arábie, seznámení s místní kulturou a lidmi

2004 - 2008

Zaměstnán v islámské nadaci v Praze (administrativní pracovník)

Konec roku 2008

2009 - 2019 

člen spolku Muslimská unie v Praze vedení webové stránky, vzdělávací programy. Nástup na islámskou univerzitu Medína, Saudská Arábie

Konec roku 2010

Ukončení lingvistického jazykového institutu

2010 - 2014

Dokončení střední školy na islámské univerzitě Saudská Arábie

2014 - 2019

Bakalářské studium na stejné univerzitě se zaměřením na ekonomiku, právo a soudnictví, s teologií a historií

V průběhu studií

Spoluzakladatel firmy na import - export exotických vůní a vonných produktů mezi českou republikou a arabským světem. Zahradavuni.cz 

Dokončení kurzu malého a středního podnikatele, kadeřnictví, mediální agentura, 

vzdělávací programy

desetiletá účast každoroční na mezinárodním festivalu v království Saúdské Arábie. Prezentace české republiky osobním přístupem, ne pověřením.

Učitel arabského jazyka všech úrovní 

ONLINE i OSOBNĚ i ve ŠKOLE

Youtube prezentace na kanálu Petr Moravec

https://www.youtube.com/channel/UCdb1V4qioMdWX6-Yh0k05HQJazyky 

Specializace na

Arabský jazyk - náboženské texty

Arabský jazyk - mluvený, psaný - arabský poloostrov, Saudi arabia

Arabský jazyk - všech úrovní- originál 

Český jazyk - rodilí mluvčí

Anglický - psaně, mluvení začátečník

Slovenský - rozumím

 
 
Vzdělávací oblast

Arabština jednoduše


tento projekt jsem nazval Arabština jednoduše, protože je arabština opravdu jednoduchá a já se snažím zachovat její jednoduchost. Sám jsem si prošel opravdu nespočetně lektorů, ať už to byli lidé zabývající se arabským jazykem, ale českého původu, tedy  " Češi " a nebo arabští občané, kteří se naučili " trochu " česky. Také mi bylo dopřáno vyzkoušet řádově desítky učitelů " Arabů ", kteří nikdy český jazyk snad ani neslyšeli ani neviděli :). Ti byli pro můj život s arabštinou asi nejúrodnější.  Jestli jsou zájemci o vývoj arabského jazyka z pohledu historického, ať napíšou přímo na můj email info@petrmoravec.cz a můžeme to probrat. Je to proto, protože se tento program zaměřuje na účelové cíle a to arabštinu umět. Takže jestli se chceš opravdu naučit arabsky mluvit, rozumět, obchodovat a atd. tak jsi tu správně. Mám mnoho způsobů a pevně věřím, že najdete přesně ten, který Vám vyhovuje. Protože já jsem stále ještě tím, kterému v prvé řadě záleží na Vás.


Mám také účet na youtube, kde můžete vidět mou práci. http://www.youtube.com/c/PetrJahjaMoravec

Program s názvem VPOS 1: Vzdělávací program pro jednotlivce osobní formou výuky.

Program s názvem VPON 1: Vzdělávací program v podobě online kurzů pro začátečníky i pokročilé jakýchkoliv věkových kategorií, dostupný jak na počítači tak i v mobilech či tabletech pro jedince.

Program s názvem VPFS 1: Vzdělávací program pro firmy a společnosti formou osobní výuky.

Program s názvem VPFO 1:  Vzdělávací program pro firmy a společnosti v podobě online kurzů, začátečníci i pokročilí. Dostupný jak na počítači tak i v mobilech či tabletech a dalších.

Ceny jednotlivých kurzů a programů se liší dle vybraného balíčku. 

Balíčky jsou prezentovány dle jejich Zkratkových kódů, tedy VPOS 1, VPON 1, VPFS 1, VPFO 1. 


Program s názvem VPOS 1

Balíček VPOS 1 na 14 dní, obsahuje 4 lekce týdně po dvou hodinách 50 min, celkem  100 minut denně. Celkem 8 lekcí. ( Dle Vašeho výběru)  za 3000kč  ( s více studenty v místnosti )  a nebo jestli preferujete soukromí tak za 4000kč ( soukromě, samostatně)

Balíček VPOS 1 na 30 dní, obsahuje 4 lekce týdně po dvou hodinách 50 min, celkem  100 minut denně.  Celkem 16 lekcí. ( Dle Vašeho výběru)  za 5000kč  ( s více studenty v místnosti )  a nebo jestli preferujete soukromí tak za 6000kč ( soukromě, samostatně)

Program s názvem VPON 1

Vzdělávací program v podobě online kurzů pro začátečníky i pokročilé jakýchkoliv věkových kategorií, dostupný jak na počítači tak i v mobilech či tabletech pro jedince.


Balíček VPON 1 na 14 dní, obsahuje 4 lekce týdně po dvou hodinách 50 min, celkem  100 minut denně. Celkem 8 lekcí. ( Dle Vašeho výběru)  za 2000kč  ( s více studenty v místnosti )  a nebo jestli preferujete soukromí tak za 3000kč ( soukromě, samostatně)

Balíček VPON 1 na 30 dní, obsahuje 4 lekce týdně po dvou hodinách 50 min, celkem  100 minut denně.  Celkem 16 lekcí. ( Dle Vašeho výběru)  za 4000kč  ( s více studenty v místnosti )  a nebo jestli preferujete soukromí tak za 5000kč ( soukromě, samostatně)

Pro další možnosti výuky napište objednávku na míru... 

 

Arabština jednoduše, přímo na Vaší míru

Cíle projektu

Tento projekt je zacílen na zájemce o čistý originální arabský spisovný jazyk, vhodný pro úplné začátečníky, pokročilé i profesionály a také zahrnuje i učivo pro děti od 5 let. Celková myšlenka vznikla při pohledu na celosvětové měřítko, kde se ukázala důležitost a touha po poznání arabského jazyka. Tento projekt se zaměřuje na české, moravské, slezské i slovenské občany, ať už žijí v jejich rodné zemi, či po celém světě. V neposlední řadě se tento projekt zabývá i lidmi, kteří nevědí, proč by měli mít zájem, aby tak byli informováni o dědictví arabského jazyka a všeho, co se ho týká.

Hlavním cílem je jednoduchost a mottem projektu je v podstatě výběr té nejjednodušší cesty před obtížnou, co se týká učiva, podání, konstrukce i přístupu ze strany projektu i účastníků. Protože hlavní nejdůležitější částí projektu jste vy a největším úspěchem je úspěch váš. Proto v projektu záleží hlavně na Vás a na dospění vašich cílů.

 

Arabština jednoduše, přímo na Vaší míru

Obchodní

Zahrada vůní

Naše planeta Země je rozlehlá a každá její část má jiné geologické oblasti, což naskýtá obrovské možnosti k různorodým darům přírody, díky Bohu. Proto již dnes ve dvacátém prvním století je pro mnohé z nás dobře známé, jaké kvalitní a pozitivní přírodní produkty můžeme využívat k tomu, abychom si zpříjemnili život. Jedním z produktů, které nám zpříjemňují život jsou vůně a každý víme dobře, že když sami voníme, či jsme v místnosti, která voní, nebo s osobou, která krásně voní, obklopíme se krásnými pocity a zapomínáme na těžkosti. Pro každého z nás není ale jednoduché a ani v jeho možnostech, aby si jednoduše mohl tyto dary a krásy dovolit. Díky tomuto projektu si to již dnes 

může a bude moci dovolit právě jednoduše každý, kdo bude chtít. Za kvalitní produkty vůní z oblasti asijských, afrických i arabských, ale i evropských, amerických, i australských i jakékoliv oblasti naší planety se díky tomuto projektu dostanou k vám za rozumné ceny bez jakékoliv vaší námahy.

 

Zahrada vůní na planetě Zemi

Cíle projektu

Aby se co nejširší okruh lidí seznámil a dostal k tomu, co potřebuje v oblasti vůní, ať už jsou to olejové, parfémové, kouřové, hygienické, zdravotní či jiné vonné produkty.

Aby dospění k těmto produktům bylo pro konečného spotřebitele co nejednoduší, jak jen může být.

Aby byla zaručena kvalita a úroveň přání a poptávky konečného spotřebitele.

Aby byla zaručena rozumná cena.

 

Zahrada vůní na planetě Zemi

Kontaktujte mě:
E-mail: info@petrmoravec.cz
České číslo mobilu: + (420) 732 348 750
Číslo mobilu Saudie: + (966) 534 485 620

Whatts up, IMO, Snap chat, Skype

Facebook / Instagram / Twitter / LinkedIn

chceš podpořit mou práci ? Dobrovolné příspěvky můžete zasílat zde 

Číslo účtu 670100-2216326172/6210

 Číslo účtu IBAN

CZ53 6210 6701 0022 1632 6172

Číslo BIC

 BREXCZPPXXX

Typ účtu

 Běžný účet

Majitel účtu PETR JAHJÁ MORAVEC

© Copyright Petr Moravec